Ar galima keisti puokštės sudėtį?

Mūsų produktai yra kruopščiai išdirbti, kad atitiktų mūsų išskirtinį stilių, tam kad užtikrintume kiekvieno produkto standartus ir galutinę išvaizdą, esami ingredientai nėra keičiami.

Tačiau gera naujiena ta, kad mes turime didelį vaisių, formų ir dekoravimo stilių pasirinkimą! Tikime, kad surasite Jums patinkančią puokštę ar dėžutę. Susisiekite su mumis ir mes mielai padėsime Jums surasti Jūsų norus atiinkančius produktus.

Kokį šokoladą naudojate?

Traškus aukščiausios rūšies Belgiškas šokoladas. Paragavus jo, supranti, kad žmonės daugiau nei 100 metų tobulindamį jį nuveikė neįtikėtinai daug. Callebaut šokoladas - mūsų svarbi skonio ir kokybės dalis. Tobulai sutemperuotas ir švelniai padengtas ant mūsų vaisių ir uogų - tikras skonio ir vaizdo olimpas!

Kokias braškes naudojate?

Ypatingą vietą mūsų asortimente užima Premium klasės Braškės. Esame pirmieji visose Baltijos šalyse ir ko gero - vieninteliai, kurie lipa per kalnus ir upes, kad tik pateiktų šias pilnas skonio įspūdingo skonio ir dydžio uogas savo klientams. Aukščiausi ne tik braškių, bet ir visų vaisių, atrankos standartai leidžia mums patiekti tai kas sukelia šypsenas, bei nustebina skoniu deriniu kiekvieną mūsų klientą.

Ar produktuose yra riešutų?

Kai kuriose puokštėse ar šokolado dėžutėse yra naudojami riešutai, taigi mūsų gamybos vietoje yra riešutų. Mes negalime garantuoti, kad mūsų paruošti produktai neturėjo kontakto su riešutais ar jų aliejais.

Ar produktuose yra pieno?

Visos mūsų prekės gali turėti ar liestis su produktais susidedančiais iš pieno produktų.

Kodėl mano puokštė turi skirtingą skaičių vaisių nei svetainės nuotraukoje?

Mūsų puokštės gali varijuoti galutiniu vaisių ar uogų skaičiumi sukomponuotose puokštėse, priklausomai nuo sezono. Kikvienas vaisius ar uoga turi savo augimo piko sezoną, taip būdmai didesni nei standartinis jų dydis. Norėdami užtikrinti pastovią puokščių kompoziciją, mūsų produktų specialistai gali keisti galutinį komponentų skaičių atitinkamuose rėžiuose, taip pagamindami idealų galutinį produktą nepriklausomai nuoesamo sezono.

Koks produktų galiojimo terminas?

Mūsų produktai gaminami tik iš šivežiausių, sunokusių vaisių ir uogų. Mes rekomenduojame mėgautis mūsų produktais iš karto, jei tai yra neįmanoma, nepažeisdami originalaus įpakavimo laikykite produktus atšaldytus. Produktai turėtų būti suvartoto per 24 valanduos nuo gavimo.

Ar vaisiuose ir uogose yra konservantų?

Ne. Vaisiai ir uogos yra naturalūs, jokių konservantų nenaudojame!