Laimingos Braškės gamybos namų aistra ir kruopštumas orientuoti į mūsų klientų ypatingiausias gyvenimo akimirkas. Ar tai gimtadienis, susitikimas su senai matytais draugais, šeimos šventės – mūsų sveikų desertų asortimentas iš šviežių vaisių ir uogų garantuos šiltas gerumo akimirkas, užpildytas papildomų saldžių prisiminimų ir daug šypsenų.

Mes didžiuojamės savo desertų novatoriškumu (taip, tortai jau pabodo ne tik Jums), sveikumu ir begaline meile šviežiems vaisiams ir uogoms. Visi mūsų gaminiai yra šviežumo garantas, visada pagaminti tą pačią dieną mūsų šiltuose gamybos namuose. Visas asortimentas ir rankų darbo gamyba orientuoti į desertus mylinčius bei sveikata besūpinančius mūsų klientus. Vaisiai ir šokoladas.

Ypatingą vietą mūsų asortimente užima Premium klasės Braškės. Esame pirmieji visose Baltijos šalyse ir ko gero - vieninteliai, kurie lipa per kalnus ir upes, kad tik pateiktų šias pilnas skonio įspūdingo dydžio uogas savo klientams. Aukščiausi ne tik braškių, bet ir visų vaisių, atrankos standartai leidžia mums patiekti tai kas sukelia šypsenas, bei nustebina skoniu deriniu kiekvieną mūsų klientą.

Traškus aukščiausios rūšies Belgiškas šokoladas. Paragavus jo, supranti, kad žmonės daugiau nei 100 metų tobulindamį jį nuveikė neįtikėtinai daug. Callebaut šokoladas - mūsų svarbi skonio ir kokybės dalis. Tobulai sutemperuotas ir švelniai padengtas ant mūsų vaisių ir uogų - tikras skonio ir vaizdo olimpas!